Od prodeje a pronájmu skenerů až po servis a outsourcing

Skenery a digitalizační technologie si můžete koupit, pronajmout nebo celý proces digitalizace sbírkových předmětů, obrazů, knih či 3D skenování nechat zcela na nás. 

Pomůžeme vám s výběrem, instalací i správným nastavením zařízení. Zpracujeme workflow digitalizace a postaráme se o pravidelný servis. Poradíme vám, pokud si nebudete s něčím vědět rady. 

Proces digitalizace se vším všudy

Jak potřebujete, tak dodáme

Skenery si od nás můžete koupit, půjčit nebo celou digitalizaci vyřešíme za vás.

Digitalizační projekt na míru

Navrhneme cíle a workflow, dodáme a zprovozníme vhodné technologie a digitalizaci zrealizujeme.

Poradenství a konzultace

Poradíme vám např. s výběrem technologií, přípravou, řízením digitalizace, metadatovými parametry.

Servisní balíček DGline

Servisní balíček DGline zahrnuje plánované i neplánované opravy a pravidelné kontroly.

Prodej skenerů včetně dodání

Nevíte, jaký skener se hodí právě pro váš projekt? S výběrem vám vždy pomůžeme. 

Projdeme s vámi vaše potřeby, cíle, stávající zařízení, typy digitalizovaných předmětů a prostorové nároky. Jen tak zajistíme, jaká zařízení a konfigurace jsou pro vás vhodná. Vybrané technologie vám přivezeme, nainstalujeme a zaškolíme obsluhu. Ke všem zařízením poskytujeme odbornou servisní podporu. 

Pronájem skenerů

Nechcete investovat do pořízení technologií nebo máte zájem jen o jednorázovou digitalizaci? Skenery vám pronajmeme 

Digitalizační technologie si totiž od nás nemusíte jen koupit, pořídit si je můžete i formou pronájmu na omezenou dobu – zpravidla v délce trvání digitalizačního projektu. Po dokončení projektu od vás můžeme skenery odkoupit za předem dohodnutou cenu. 

Pronájem skenerů včetně workflow

Nechcete si jen pronajmout technologie, ale potřebujete navrhnout celý proces digitalizace? Zpracujeme vám workflow digitalizace a dodáme vhodná zařízení. 

Digitalizace na klíč

Hledáte partnera na komplexní outsourcing digitalizačního projektu? Tato služba představuje nejhlubší úroveň spolupráce mezi klientem a naší společností. Stanovíme procesy, dodáme vhodné technologie a odborné pracovníky na obsluhu technologií.

Nastavíme si proces práce tak, aby se každá ze stran věnovala činnostem, ve kterých je odborníkem. Objekty k digitalizaci většinou připraví klient, zatímco skenování a postprodukční zpracování zajišťují naši pracovníci. 

Finanční model této služby je variabilní. Můžete kombinovat nákup nebo pronájem technologií, platbu za službu jako celek, či platby za jednotlivé digitalizované položky. 

Odborné poradenství a konzultace

Máme bohaté zkušenosti s digitalizací pro kulturní instituce, rádi pomůžeme i vám 

Nabízíme také službu zkušeného manažera digitalizace i IT architekta.

Záruční a pozáruční autorizovaný servis

Potřebujete zajistit profesionální servis vašich skenerů nebo jen poradit s nastavením či kalibrací? Náš certifikovaný servisní tým za vámi přijede kamkoliv v rámci České republiky a Slovenska. 

K našim skenerům nabízíme servisní balíček DGline, který 

Součástí balíčku je také poradenství a konzultace. Naše servisní střediska navíc nabízí pozáruční servis na starší typy skenerů.

Proč digitalizovat s námi?

Digitalizace se vším všudy

K digitalizaci přistupujeme komplexně a vždy dbáme na individuální přístup k zákazníkům. Při koupi skenerů nabízíme jejich rychlé dodání, precizní montáž, zajištění školení obsluhy, kalibraci, servis a dodávky náhradních dílů.  

Špičkové stroje

Jsme největší distributor renomovaných světových výrobců digitalizačních technologií jako je Zeutschel, Image Access a PhotoRobot.

Certifikovaný partner

Jako jediný certifikovaný partner v ČR nabízíme plně kompatibilní řešení s evidenčními systémy společnosti Axiell – MUSEION, Collections, Quria.