Knižní planetární skener Zeutschel OS 15000

Získejte multifunkční řešení prakticky pro všechny digitalizační úlohy a realizujte projekty v souladu s normou ISO 19264, Metamorforfoze light a Fadgi***. 

OS 15000 nabízí brilantní reprodukci barev a vysokou kvalitu výstupních dat v rozlišení až 600 DPI nezávisle na okolním světle.  

Můžete si ho od nás koupit, pronajmout, nebo vám na něm skenování dokumentů zařídí naši experti. 

Výkonný a univerzální planetární skener A3+

Vysoká kvalita výstupu

Digitalizace dokumentů v rozlišení až 600 DPI s automatickou kontrolou kvality dle norem Metamorforfoze light, Fadgi*** a ISO 19264.

Zjednodušení práce

Digitalizace bez nutnosti postprocessignu – finální výstupy získáte ihned po dokončení skenování.

Automatické úpravy

Včetně ořezů, automatického vyrovnání zakřivení stránky nebo vyrovnání zkosení. Nabízí řadu typů výstupních formátů a velké možnosti úprav skenů.

Rychlý skener

Rychlý skenovací cyklus, automatické otevírání skla, motorizované rychlé kolébky a snadná manipulace.

Jak potřebujete, tak dodáme

Chcete mít skener na knihy pořád po ruce, abyste se mohli věnovat skenování dokumentů a knih kdykoliv je to potřeba? Kupte. Potřebujete jednorázově digitalizovat větší množství materiálů? Půjčte si. Digitalizujete nárazově, jak je zrovna potřeba? Outsourcujte.  

 

U nás Zeutschel OS 15000 nabízíme tak, jak ho zrovna potřebujete. Skvěte se hodí pro knihovny, muzea, galerie, archivy, školy, aukční domy i privátní společnosti a další instituce, které chtějí snadno a rychle digitalizovat pomocí univerzálního kompaktního stroje. 

Outsourcovat

Získejte digitální kopie s minimálními náklady. Všechno zdigitalizujeme za vás a dodáme potřebné výstupy. 

Půjčit

Nabízíme službu zapůjčení strojů s návrhem workflow, které vám pomůže dosáhnout perfektních výsledků. 

Koupit

Pořiďte si planetární knižní skener a digitalizujte kdykoliv potřebujete. Pomůžeme s výběrem, instalací i správným nastavením. 

Skenování knih v perfektní kvalitě

OS 15000 je prvotřídní skener dokumentů, který snadno použijete pro knihy, periodika, noviny, grafiky, tisky a digitalizaci katastrálních map až do rozměru A3+ 

Obsahuje automatický pracovní režim s motorizovanou kolébkou Advanced plus a elektronicky řízený přítlak v 5 úrovních pro ochranu originálu. 

Zvládá automatické: 

  • polohování knihy, 
  • otevření skleněné desky, 
  • spuštění desek knihy po procesu skenování, 
  • spuštění skenování,  
  • kalibrování bílého bodu pro věrné udržení barev. 

 Flexibilní rozhraní je vhodné téměř pro každé prostředí a snímací software OS 12 zjišťuje pohodlné ovládání. 

Knižní skener s poloautomatickým ovládáním

Ve verzi Advanced plus je motorizovaná kolébka pro knihy se samočinným otevíráním skleněné desky. Vyberte si podle svých potřeb.
Zeutschel OS 15000
Parametr
Parametr
Parametr

Proč digitalizovat s námi?

Digitalizace se vším všudy

K digitalizaci přistupujeme komplexně a vždy dbáme na individuální přístup k zákazníkům. Při koupi skenerů nabízíme jejich rychlé dodání, precizní montáž, zajištění školení obsluhy, kalibraci, servis a dodávky náhradních dílů.  

Špičkové stroje

Jsme největší distributor renomovaných světových výrobců digitalizačních technologií jako je Zeutschel, Image Access a PhotoRobot.

Certifikovaný partner

Jako jediný certifikovaný partner v ČR nabízíme plně kompatibilní řešení s evidenčními systémy společnosti Axiell – MUSEION, Collections, Quria.