Digitalizujeme knihy a jiné papírové předlohy

Pro digitalizaci knih, novin a jiných tiskovin používáme high-end knižní skenery Zeutschel, které patří mezi světovou špičku.   

Skenujeme s nejvyšší šetrností, proto nám můžete svěřit opravdu cenné a staré originály. Umíme také digitalizovat v souladu s mezinárodními standardy např. Metamorfoze. 

Digitalizujte knihy a tiskoviny s námi

Špičkové skenery

Používáme nejlepší produktové řady skenerů Zeutschel.

Navrhneme metodiku

Dodržíme vaši interní metodiku, a pokud ji nemáte, tak ji vytvoříme.

Šetrnost

Skenujeme bezkontaktně, bez UV a IR, s nejvyšší šetrností k originálu.

Pomůžeme i procesně

Umíme pracovat s metadaty a vše nahrajeme do vašich evidenčních systémů.

Digitalizace knih

Digitalizujeme:

Digitalizujeme v nejvyšší možné kvalitě, nebo v kvalitě požadované zákazníkem. Postaráme se také o postprocessingové úpravy (vyrovnání zkosení, korekce zakřivení stránek atd.) a nahrajeme metadata do vašich evidenčních systémů, texty vytěžujeme pomocí OCR.

Proč digitalizovat s námi?

Digitalizace se vším všudy

K digitalizaci přistupujeme komplexně a vždy dbáme na individuální přístup k zákazníkům. Při koupi skenerů nabízíme jejich rychlé dodání, precizní montáž, zajištění školení obsluhy, kalibraci, servis a dodávky náhradních dílů.  

Špičkové stroje

Jsme největší distributor renomovaných světových výrobců digitalizačních technologií jako je Zeutschel, Image Access a PhotoRobot.

Certifikovaný partner

Jako jediný certifikovaný partner v ČR nabízíme plně kompatibilní řešení s evidenčními systémy společnosti Axiell – MUSEION, Collections, Quria.