Knižní planetární skenery Zeutschel OS C

Jedná se o řadu planetárních skenerů na knihy s lineárním snímačem. Skenery jsou ideální pro velké digitalizační projekty, které vyžadují vysoký výkon a špičkovou kvalitu obrazu.  

Realizujte projekty v souladu s normou ISO 19264-1, Metamorforfoze light a Fadgi***. 

Zeutschel OS C zařídí automatické úpravy, takže získáte finální výstupy bez nutnosti dalšího postprocessingu 

Můžete si je od nás koupit, pronajmout, nebo vám na nich digitalizaci dokumentů zařídí naši experti. 

Skener nové generace

Sofistikované knižní kolébky

Od mechanických po motorizované pro efektivní a šetrnou digitalizaci knih, map, obrazů a dalších podkladů.

Vysoká kvalita výstupu

Splňuje normy Metamorforfoze light, Fadgi*** a ISO 19264. Nabízí automatickou kontrolu kvality softwarem OmniScan 12 s nástrojem OS QM.

Automatické úpravy

Automatické vyrovnání zakřivení stránky, ořezy, detekce stránek nebo množství typů výstupních formátů přímo během skenování bez nutnosti postprocessingu.

Dlouhá životnost

Robustní dvousloupová konstrukce s výhradním použitím kovu zaručuje velmi vysokou stabilitu a dlouhou životnost zařízení.

Jak potřebujete, tak dodáme

Chcete mít skener pořád po ruce, abyste se mohli věnovat skenování knih nebo digitalizaci dokumentů kdykoliv je to potřeba? Kupte. Potřebujete jednorázově digitalizovat větší množství materiálů? Půjčte si. Digitalizujete nárazově, jak je zrovna potřeba? Outsourcujte.  

 

U nás Zeutschel OS C nabízíme tak, jak ho zrovna potřebujete. Skvěle se hodí pro knihovny, muzea, galerie, archivy, školy, aukční domy a další instituce, které chtějí efektivně digitalizovat ve vysoké kvalitě. 

Outsourcovat

Získejte digitální kopie s minimálními náklady. Všechno oskenujeme za vás a dodáme potřebné výstupy. 

Půjčit

Nabízíme službu zapůjčení strojů s odbornou obsluhou, která vám pomůže dosáhnout perfektních výsledků. 

Koupit

Pořiďte si planetární knižní skener a digitalizujte kdykoliv potřebujete. Pomůžeme s výběrem, instalací i správným nastavením. 

Rychlá digitalizace s automatickou kontrolou kvality

Zeutschel OS C je knižní skener pro digitalizaci knih, map, periodik, novin, grafiky, historických plakátů nebo uměleckých děl. 

Skenování knih, digitalizace archivů a dalších materiálů je rychlá a snadná na ovládání. Díky skvělému softwaru pro tento skener získáte finální výstupy již během skenování. 

Zeutschel OS C obsahuje knižní kolébky s novými vylepšenými držáky a ovladači skleněných desek, které zajišťují šetrnou digitalizaci a podporují automatizované skenování dokumentů. 

Skener umí také automatickou kalibraci bílého bodu pro udržení vysoké barevné věrnosti. 

Poradí si velkoformátovým skenováním A2+ a A1+ v maximálním rozlišení 600 ppi. 

Skenování se stoprocentní spolehlivostí výsledků

Zeutschel OS C je dalším vývojovým stupněm řady skenerů Professional a pokračuje v úspěšné historii nejprodávanějších planetárních knižních skenerů A2 na trhu.
Zeutschel OS C
parametr
Parametr
Parametr

Proč digitalizovat s námi?

Digitalizace se vším všudy

K digitalizaci přistupujeme komplexně a vždy dbáme na individuální přístup k zákazníkům. Při koupi skenerů nabízíme jejich rychlé dodání, precizní montáž, zajištění školení obsluhy, kalibraci, servis a dodávky náhradních dílů. 

Špičkové stroje

Jsme největší distributor renomovaných světových výrobců digitalizačních technologií jako je Zeutschel, Image Access a PhotoRobot.

Certifikovaný partner

Jako jediný certifikovaný partner v ČR nabízíme plně kompatibilní řešení s evidenčními systémy společnosti Axiell – MUSEION, Collections, Quria.